1965 yılından günümüze..

Geçmişimizi unutmuyor, geleceği tasarlıyoruz.
Smiley face

1965’ten günümüze Profesyonel Ses Işık ve Görüntü Sistemleri sektöründe uzmanlaşmış firmamız Dinakord Elektronik San. Tic. A.Ş., tescilli Atlantik ve Sonakord markalarıyla uzun yıllar yurt içinde üretim yapmıştır. 2000 yılından bu yana ise yurt dışındaki tesislerinde tescilli SSP markası ile çok geniş bir yelpazede Profesyonel Ses ve Işık ürünleri ile muhtelif aksesuarların üretimini sürdürmektedir.

Dinakord Elektronik, kendi tescilli markalarının yanı sıra distribütörü olduğudünya markaları ile de sektörün ihtiyaçlarını en doğru ve güvenilir ürünler ile karşılamayı felsefe edinmiştir. Bu doğrultuda, değişen teknolojiyi çok yakından takip ederek sürekli yeni yatırım ve girişimlerde bulunmaktadır.

Firmamız, geniş dağıtım ağı ile çok çeşitli ürün gamının tüketiciyle buluşmasını sağlarken, gerçekleştirdiği satış ve projelerden elde ettiği deneyim ile sistem entegratörü olarak yurt dışında da ses, ışık ve görüntü sistemi projeleri için anahtar teslim uygulamalar sunmaktadır.

50 yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerine en hızlı, en kaliteli ve eksiksiz hizmeti sunma düsturu ile yoluna devam eden firmamız, tüm projelerinizin ilk adımından en son aşamasına kadar size rehberlik ederek isteklerinizi gerçeğe dönüştürecek profesyonel kadroya sahiptir.

Dinakord Elektronik San. Tic. A.Ş., has been manufacturing and importing Professional Sound, Light and Display Systems since 1965. From then, its Audio equipment has been produced domestically under the registered trademarks Atlantik and Sonakord. Beginning from 2000 a wide range of Professional Sound and Lighting products and various accessories have been produced with registered SSP brand in facilities outside Turkey.

In addition to its own registered trademarks, Dinakord Elektronik has a philosophy of meeting the needs of the entertainment sector with the most accurate and reliable products together with its World Wide Famous brands. Meanwhile the changes in technology are followed very closely and in Dinakord there are always new investments and initiatives.

Dinakord Elektronik provides an extensive range of products through its wide business distribution network to meet consumers. Besides, with the experience gained from sales and projects realized, as a system integrator Dinakord also provides turnkey solutions for sound, light and display systems projects outside Turkey as well.

With more than 50 years’ of experience in the field, Dinakord Elektronik, which is acting according to the motto of providing the fastest, highest quality and complete service to its customers, has its own professional team who will turn your requests into reality and will guide you from the first step to the last of your project.

Aşağıda belirtilen hususlar, bu web sitesinin yayını ile tüm faaliyetlerimize yön verecek olan "DİNAKORD ELEKTRONİK KALİTE POLİTİKASI " olarak kabul edilmiştir.

Şirketimiz Aydınlatma, Işık ve Ses sistemleri, Kablo ve Aksesuarları, Elektrik-Elektronik Komponentleri, Malzeme, Ekipman ve Donanımları ile özel Muhafaza ve Taşıma Case'lerinin Üretimi, Satışı ve Satış Sonrası Servisi ile Teknik Projelendirme ve Danışmanlığı hizmetlerini sunarken aşağıdaki hususları dikkate alır. Kuruluşumuzun politika ve bağlamlarının yönetim sistemi güncel performansları ve İÇ VE DIŞ BAĞLAMLARI ile PAYDAŞ BEKLENTİLERİ dahil tüm organizasyon kapsamında net anlaşılmasını, beklentilerin gerçekleştirilmesi ve karşılıklı memnuniyeti sağlamak yeterli bilgi emniyet, sistem sorumluluğu ve işbirliği sağlamak, uzman olduğumuz alanlarda en iyi olmak, ticari ilişkilerde talepleri cevaplandırma ve ekonomik çözümler sunmak, yüksek performans, yenilik ve kalite devamlılığı yaratmak, satış sonrası hizmetlerimizde hızlı ve titiz olmaktır.

Bu amaçla, portföyümüzdeki endüstriyel ürün ve hizmetlerin yenilik ve gelişmelerini tüm dünyada yakından takip edip, müşterilerimizin taleplerini doğru anlayıp, zamanında ve kalitesinde karşılayarak, projelendirme, işletme ve satış sonrası aşamalarında geniş teknik bilgi ve destek sunarak, "ÜRÜN VE HİZMET SORUMLULUĞU"nu temel alıp; taahhüt ettiğimiz sözleşme, standart ve yasal şartlara eksiksiz uyum göstererek yetkin, eğitimli ve uzman kadromuzun bilgi, birikim, tecrübe ve yaratıcı düşüncesi ile, Dünya çapında seçkin tedarikçi kaynağımızla yakın ilişkiler kurarak, Müşterilerimizin de katılabileceği "TAKIM ÇALIŞMASI" ilkelerini izleyerek, "MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ"ni gerçekleştireceğiz. Çalışmalarımızda "SÜREKLİ GELİŞMEYİ" esas alarak "MALİYET,VERİMLİLİK ve TASARRUF BİLİNCİ" ile her türlü kaynakların israfını önleyeceğiz. Rekabet koşullarını "ETİK DEĞERLERİMİZİ KORUYARAK",başarıyla aşarken; verdiğimiz sözleri tutacağız.

Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çalışanlarımız ve kurucularımız dahil tüm paydaşlarımızın kazanabileceği, "HUZURLU ve EMNİYETLİ ÇALIŞMA ORTAMINDA" performansı yüksek " ETKİN İŞ SONUÇLARI " yaratacağız.