TR GB

Menu

MISYONUMUZ

MİSYONUMUZ

Sektöründe gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir dünya şirketi olmak.

 

misyon

KALITE POLITIKAMIZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin talep ve beklentilerinin, güncel teknolojik yeniliklerin desteği ile en üst düzeyde karşılanmasını sağlamak, hedeflerimiz doğrultusunda seçtiğimiz ürünlerimizin kalitesi ve beklentilerimizi karşılayabilecek tedarikçilerle uzun süreli anlaşmalar yapmak, sunduğumuz hizmetlerde kanunları, yönetmelikleri, standartları ve toplum kurallarını dikkate almak, personelimizin gereksinim duyduğu her türlü eğitim ve kendini geliştirme olanaklarını sunmak,

Firmamızın temel ilkesi sunduğumuz hizmetlerin sonuçlarını, firmamıza yeni yatırımlar ve kendini sürekli olarak geliştiren bir yapı olarak kabul edilmiştir.

 

kalite2  turkak  iso9000

INSAN KAYNAKLARI

İK POLİTİKAMIZ

Dinakord Elektronik, 50'den fazla çalışanı ile büyük bir ailedir. İnsan kaynağının başarı kaynağı olduğu bilinciyle, her Dinakord Elektronik çalışanın kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlayacak, sürdürülebilir öğrenme ortamı yaratacak insan kaynakları politikaları uygulanmaktadır.

 

Şirket Yönetiminin Liderliğinde

- Doğru insanları şirkete cezbetmek, yerleştirmek, geliştirmek, muhafaza etmek, yüksek motivasyonla çalıştırmak, birey olarak ve takım halinde yüksek performans göstermelerini mümkün kılmak;

- Şirketin büyüme ve gelişme stratejileri içinde daha önemli görevlere hazır olmalarını sağlamak;
- İç iletişimin etkinliğini sağlamak;
- Aidiyet duygusunu pekiştirmek;
- İnsana saygıyı hakim kılmak;
- Şirket için çalışmanın mutluluğunu artırmak;
- İnsan Kaynakları sistemlerinin ve uygulamalarını şirket misyonu, hedef ve stratejilerini mümkün kılacak şekilde geliştirmek ve etkinliğini sağlamak;
- İnsan Kaynakları sahasında şirketin örnek gösterilmesini sağlamak;
- Liderlik becerilerini ortaya çıkartmak, sürekli ve sistematik olarak geliştirmek, sürdürmek, doğru ve etkin liderlerin nesiller boyunca şirket içinde yetiştirilmesini ve geliştirilmesini sağlamak;

- Şirket kültürünü, iş felsefesini güçlendirerek sürdürmek.

 

Başvuru için

Şirketimizdeki mevcut iş olanaklarına "Açık Pozisyonlar" bölümünden ulaşabilir, ilgilendiğiniz pozisyona This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  adresine başvuru yapabilirsiniz. Açık pozisyon ilanlarımızda niteliklerinize uygun bir ilan olmadığını düşünüyorsanız, "Genel Başvuru" için CV'nizi gönderebilirsiniz.

Şirketimiz bünyesinde size uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde, online olarak bıraktığınız CV'niz, İnsan Kaynakları birimimiz tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Başvurular şirket bünyesindeki açık pozisyonlar için değerlendirilirken, her bir açık pozisyon için belirlenmiş olan farklı ağırlıktaki kriterler baz alınarak Değerlendirme Ölçeğine tabi tutulacak ve uygun bulunan adaylar görüşmeye davet edilecektir.

 

Açık Pozisyonlar

- Proje yöneticisi

- Satış ve Pazarlama yöneticisi

 

misyon

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Dinakord Elektronik San. Tic.Ltd. Şti. 1965’ten bugüne kadar Profesyonel Ses, Işık ve Görüntü Sistemleri üretmekte ve ithal etmektedir.
ATLANTİK ve SONAKORD tescilli markalarıyla uzun yıllar yurt içinde üretim yapan firmamız, 2000 yılından bu yana yurt dışındaki tesislerinde tescilli SSP markası ile çok geniş bir yelpazede Profesyonel Ses ve Işık ürünleri ile muhtelif aksesuarlar üretimini sürdürmektedir.

Dinakord Elektronik, kendi tescilli markalarının yanı sıra distribütörü olduğu dünya markaları ile de sektörün ihtiyaçlarını en doğru ve güvenilir ürünler ile karşılamayı felsefe edinmiştir. Bu doğrultuda değişen teknolojiyi çok yakından takip ederek sürekli yeni yatırım ve girişimlerde bulunmaktadır.

50 yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerine en hızlı, en kaliteli ve eksiksiz hizmeti sunma düsturu ile yoluna devam eden Dinakord Elektronik ile çalıştığınız sürece, projenizin ilk adımından en son aşamasına kadar size rehberlik ederek isteklerinizi gerçeğe dönüştürecek profesyonel kadromuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Dinakord Elektronik, geniş dağıtım ağı ile çok çeşitli ürün gamının tüketiciyle buluşmasını sağlarken, toptan satışlardan ve gerçekleştirdiği projelerden elde ettiği deneyimin yanı sıra, sistem entegratörü olarak da Türkiye'de ve yurt dışında ses, ışık, görüntü sistemlerini kapsayan projeler için anahtar teslim uygulamalar sunmaktadır.

  

UYGULAMALARIMIZ

● Projelendirme

● Acil Anons Sistemleri

● Konferans Salonu Sistemleri

● Genel Seslendirme Sistemleri

● Simültane Tercüme Sistem Tasarımı

● Profesyonel Seslendirme Sistemleri

● Simülasyon Programları ile Ses Tasarımları 

● Sahne ve Mimari Aydınlatma Tasarımları

● Profesyonel Sahne Aydınlatma Sistemleri

● Görsel Sunu ve LED Video Wall Ekran Sistemleri

● AV Otomasyon Sistemler

● Elektronik Sistem Tasarımı

● Projelendirme ve Uygulama Programları

● Uygulama sonrası bakım onarım Hizmet

1345263 orig

Başlıca uygulama alanlarımız: Tema Parklar, Eğitim Kurumları, İbadethaneler, Sinema Salonları, Konaklama Tesisleri, Spor ve Kültür Sanat Tesisleri, Eğlence ve Yeme İçme Mekanları.